Rozhovor s předsedou a hráčem Fandou Mládkem

publikováno 05.12.2016 (aktualizováno 22.01.2017)

B tým se umístí výše než A, myslí si předseda Hattricku František Mládek.

Ahoj Fando, tak už i náš B tým má za sebou premiéru v 2. Hlinecké lize a hned 6 bodů na úvod, takže spokojenost?

Zdravím všechny čtenáře. Určitě jsme spokojení. Nejen že jsme urvali všech 6 bodů, ale v obou zápasech jsme podali kvalitní výkon.

První zápas výhra 5:2 na Benficou, na první pohled jasná výhra, ale nerodila se snadno ..

Nerodila se vůbec snadno, zlomil to až první gól, který nám dodal pohodu na sálovky a hráli jsme s větším klidem. Ten první gól asi rozhodl, kdybychom inkasovali první gól my, těžko říct, jak by zápas dopadl. Ale 3 body jsme brali my a to je důležité.

Můžeš nám přiblížit i druhý zápas, v němž jste velmi přesvědčivým výkonem (8:1) zdolali Jamaicu Slaves Hlinsko?

Druhý zápas byl o poznání snazší. Po vybudování vyššího náskoku jsme začali kombinovat a zápas jsme si spíš užívali a hráli pro oko diváka, těch tam ovšem moc nebylo :D. Mrzet nás snad může jen to, že jsme neudrželi vzadu nulu.

Za Hattrick si ostrou premiéru odbyli hned 3 hráči, a to Filda Kaplan, Michal Fousek a Honza Jun. Co říkáš na jejich výkon?

Na prvních dvou jmenovaných byla zpočátku hodně znát nervozita. Ale nakonec se s tím poprali a všichni tři se výrazně podepsali na zisku 6 bodů. Snad jim dobré výkony vydrží i dál.

Jaký je cíl B týmu v této sezoně?

Stupně vítězů.

Můžeš nám prozradit tvůj osobní tip, který z týmů skončí výše?

To je hrozně těžká otázka. Za ty předešlé 2 sezony jsme na vlastní kůži poznali, že každý může porazit každého. Budu realista, podle mě bude výše „B“ tým, pokud to bude naopak, budu jedině rád.

I ty patříš k zakladatelům Hattricku, dokonce jsi i předsedou výboru, který Hattrick má. Můžeš nám přiblížit tvoji funkci?

Tak nějak držím všeobecný dohled na běh klubu. K tomu všemu řeším většinu registrací, ať už hráčů, nebo turnajů a samozřejmě také platby za to.

Kolik členů výbor má?

Dříve 5, nyní 6.

Můžeš nám představit jednotlivé členy výboru?

Pavel Makovský, Michal Moučka, Martin Ondra, Adam Gregor a od letošního roku také Marek Musil.

Blíží se 27. Prosince, kdy Hattrick pořádá 2,5 Hattrick Cup, takže přípravy v plném proudu?

Jistě. Nesmíme nic zanedbat a na nic zapomenout, takže o turnaji děláme už zhruba od poloviny listopadu.

Mohl by ses nám trochu přiblížit? Na jakém postu s jakým číslem nastupuješ?

Obránce, číslo 21.

S kým ze svých spoluhráčů si nejvíce rozumíš, ať už na palubovce, tak i při následných společenských akcích klubu?

Těžko říct, rozumím si asi se všemi, kor teda na těch klubových akcích, tam si rozumíme tak nějak všichni stejně :D

Co považuješ za dosavadní největší sportovní úspěch Hattricku?

Samotnou existenci a naše fungování beru jako velký úspěch. Co se týče turnajů, tak vysoko stavím 5. Místo z Radiměře, kde bylo skoro 40 velice kvalitních mančaftů. Dál nesmím zapomenout na letní vítězství Křižaneckého letního turnaje a na vítězství loňského Mičego indoor cupu.

Studuješ ještě nebo už jsi zaměstnaný?

Nikdy jsem nebyl studijní typ, takže již skoro 2 roky pracuji.

Oblíbené kluby?

AC Sparta Praha

Oblíbený hráč?

Tomáš Rosický

Oblíbený film, seriál?

Forrest Gump, Nedotknutelní a ze seriálů Červený Trpaslík, Teorie velkého třesku a Prison break.

Oblíbené jídlo?

Lazaně.

Co bys chtěl vzkázat všem, co sledují Hatrrick, ať už na webových a FB stránkách?

Ohromně si vážíme Vaší podpory a děkujeme za ni! Dále bych Vás všechny rád pozval na 2,5. Hattrick cup, který se koná 27.12.2016 od 8:00 v tělocvičně ve Svratce!

Díky za rozhovor!